Chtěla bych vyzdvihnout naprostou profesionalitu, perfektní zpracování zadané zakázky, úžasné jednání a ochotu, vstřícnost a nadšení, se kterým všichni v Taurumu pracují. To vše je vidět již při prvním setkání. Jsme moc rádi, že jsme měli tu čest se s takovými profesionály setkat a hlavně panu Štěpánkovi moc poděkovat za perfektní prezentaci naší nemovitosti, (která ani nebyla zrovna v "parádním" stavu) a za doslova bleskový prodej... Díky vám všem, bylo nám potěšením!
Báli jsme se abychom zvládli zařídit hypotéku, pořízení pozemku a následnou výstavbu nového domu. Díky společnosti Taurum reality se vše podařilo zařídit v krátkém čase a náš sen o novém domě se nám začíná ve Zruči plnit. Děkujeme, přejeme vám hodně štěstí a spoustu spokojených klientů.
Se společností Taurum jsme byli velice spokojeni. Byli jsme mile překvapeni, jak rychle byl náš zájem o dům vyřešen, a jak za Vás spousty papírů a dalších věcí vyřeší. Velice kvalitní a zkušení lidé ve svém oboru, vše ochotně vysvětlí. Při další koupi nemovitosti nebudeme váhat se obrátit na tuto společnost.
Skvělá komunikace, perfektní prezentace nemovitosti a nadstandardní služby.
Velice pozitivně hodnotím vstřícný přísup p. Štěpánka i p. Procházkové, jednají rychle, efektivně, dodržují slíbené termíny i věci. Spolupráce byla v našem případě bezchybná a celkově jsme byli velice spokojeni.
Rychlost, příjemné a profesionální jednání, skvělá komunikace, vstřícnost, perfektní technické zázemí a vybavenost pro zpracování všech požadavků klienta, velmi milé nápady oslovující klienta...

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stáhněte si zdarma

7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů