Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej domu 5+kk

 ve Všerubech u Plzně

 

 

326 m2 užitná plocha domu

1.148 m2 pozemek

z toho 930 m2 zahrada, 218 m2 zastavěná plocha

 

luxusní dům

s koupacím jezírkem, saunou,

zimní zahradou a velkou garáží

 

 

Popis nemovitosti

Máte-li rádi soukromí, kvalitu, prostor, vzdušnost... a toto vše je pro vás důležité při bydlení, představuji vám zánovní dům k prodeji, který tyto atributy splňuje.

Podívejte se níže na videoprohlídku, virtuální 3D prohlídku domu a fotografie.

Dům se nachází v obci Všeruby u Plzně, přibližně 10 km od okraje Plzně směrem na Karlovy Vary. Je ve vynikajícím stavu, kompletně zařízený, dvoupatrový, s tím, že spodní patro je technické (velká garáž, prostor na svršky a obuv v zádveří, místnost na pračku a sušičku, místnost s trezorem, koupelna, skladovací místnost a další velká místnost využitelná jako například dílna, posilovna apod...) a horní patro je obytné.
V obytném patře se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem, 3 pokoje, ložnice s koupelnou a šatnou, samostatná koupelna a zimní zahrada s kamny a vinotékou.

Celý dům je postaven velmi kvalitně a je také nadstandadně zařízen a vybaven: předokenní žaluzie, plastová okna se zateplenými profily, s trojskly a čidly snímajícími neoprávněné otevření oken, pohybová čidla s alarmem, bezpečnostní kamery s live náhledem, podlahové vytápění v celém obytném patře, dvoumotorový centrální vysavač, krb Spartherm s rozvodem teplého vzduchu po domě, projekční technika JVC s reproduktory Bose, kuchyňský vysavač zabudovaný v kuchyňské lince, bezfalcové dveře Sapeli se zapuštěnými panty, sprchové kouty značky Hüppe, 2 světlovody v chodbě, velký trezor, designová vana s kohoutkem, shoz na prádlo z koupelny do místnosti s pračkou, videotelefon k brance, elektricky otevíraná vrata s dálkovým ovládáním atd...

Kolem zahrady je postavena cihlová zídka poskytující absolutní soukromí. V západním rohu zahrady je přístřešek na dřevo, který je postaven ve stejném standardu kvality, jako dům samotný (pálené tašky Tondach, měděné prvky). V zadní části zahrady je skalka, s koupacím jezírkem a dřevěný domek s modřínovými šindely, ve kterém je sauna (elektrická s výhřevností až 110°C zn. Solus). Pod saunou je umístěna písková filtrace na vodu jezírka. Zahrada je kompletně automaticky zavlažovaná a je osázená keři, jehličnany, travinami a dalšími rostlinami, které zejména na jaře a v létě zahradu promění v barevnou oázu.

Dům byl zkolaudovaný v roce 2017, je postaven z cihel Porotherm, střecha je kryta pálenými taškami s glazurou a zateplena tvrzenou vatou. Ohřev vody a vytápění zajišťuje plynový kotel (v dolním technickém patře jsou radiátory a v obytném patře podlahové vytápění) a dále kamna v zimní zahradě a krb v obývacím pokoji. Jako podlahová krytina je v celém domě dlažba, s výjimkou 3 pokojů, kde je vynilová podlaha. Do domu jsou zavedené všechny inženýrské sítě (kanalizace, vodovod, elektřina 220V i 380V, plyn, internet, satelit).

Obec Všeruby má vynikající dostupnost do Plzně, dobrou občanskou vybavenost (mateřská a základní škola, pošta, lékař, zubař, dětský lékař, restaurace, potraviny, kadeřnictví, kulturní dům...).Zavolejte mi, nebo napište, domluvíme si prohlídku a rád vám dům ukážu...


  

Pro koupi bytu zajistím kompletní realitní a právní servis a výhodné financování hypotečním úvěrem.

 

www.plzenskehypoteky.cz

 

Podívejte se níže na fotografie, 3D virtuální prohlídku domu a videoprohlídku.

 

Info o ceně u makléře.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Půdorysy

vseruby_1np_2d

vseruby_1np_3d

  


  vseruby_1pp_2d vseruby_1pp_3d 

Kontaktujte mě pro domluvení prohlídky:

jan_tisk-removebg-hd_kopie

 

Jan Štěpánek

realitní a hypoteční specialista

 

720 704 275

jan.stepanek@taurum.cz

www.janstepanek.cz

 

TAURUM reality s.r.o.

Americká 1, 301 00 Plzeň 

 

nebo vyplňte formulář níže, ozvu se vám...

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF