Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej domu 5+1

 

v Olešné u Tachova 

 

 PRODÁNO 

 

kompletně zrekonstruovaný

se zahradou, stodolou

a garáží

  

 

Popis nemovitosti

 

Představujeme k prodeji dům na nádherném místě, na kraji obce Olešná u Tachova, na místě s krásným výhledem na louky a lesy.


Dům je byl postavený před 100 lety, ale je kompletně zrekonstruovaný - původní jsou pouze cihly obvodových zdí, vše ostatní je zbrusu nové. Majitelé při jeho renovaci nezapomněli na nic a věnovali mu značnou pozornost - podívejte se na videoprohlídku a fotografie.

Dům má dvě podlaží. V 1. nadzemním podlaží najdete chodbu, kuchyni, pracovnu, velikou koupelnu s toaletou, obývací pokoj a zadní vstup do zahrady.
V patře jsou 2 pokoje, ložnice, šatna a opět veliká koupelna, přístupná jak z chodby, tak přímo z ložnice. Dětské pokoje jsou propojené. Dům je moderně vybaven a při výběru tohoto vybavení se snažili majitelé vše sladit tak, aby k sobě interiér hezky pasoval.

Co se týká sítí, dům je zásobován vodou ze studny. Ohřev a vytápění zajišťuje tepelné čerpadlo v kombinaci se solárním ohřevem. Odpad je sveden do jímky. V přízemí je vytápění podlahové, v patře je pak zajištěno radiátory.

K domu patří veliká a rovinatá zahrada, kde majitelé vybudovali venkovní sezení (pergolu s krbem a udírnou) a bazén. Dále na dům navazuje technická místnost, veliká stodola a garáž.

Olešná je od Tachova vzdálená 25 km a 5 km jihovýchodně od obce Stráž. Napojení na dálnici D5 je cca 10 minut jízdy autem.Zavolejte mi, nebo napište, domluvíme si prohlídku a rád vám dům ukážu...


  

Pro koupi bytu zajistím kompletní realitní a právní servis a výhodné financování hypotečním úvěrem.

 

www.plzenskehypoteky.cz

 

Podívejte se níže na videoprohlídku a fotografie domu.

Videoprohlídka

Fotogalerie

Půdorysy

 

olesna_prizemi  


 

 olesna_patro 
 

Kontaktujte mě pro domluvení prohlídky:

jan_tisk-removebg-hd_kopie

 

Jan Štěpánek

realitní a hypoteční specialista

 

720 704 275

jan.stepanek@taurum.cz

www.janstepanek.cz

 

TAURUM reality s.r.o.

Americká 1, 301 00 Plzeň 

 

nebo vyplňte formulář níže, ozvu se vám...

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF