Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej domu 7+2

 

 PRODÁNO 

 

4.970.000,- Kč 

 

v Markvarticích u Děčína  

 

kompletně zařízený,

s dvojgaráží, velkou zahradou a bazénem

 

 

 

Popis nemovitosti

Pokud hledáte prostorný dům o větší dispozici ať už jen k bydlení či i v kombinaci s podnikáním, s velikou zahradou, bazénem a vířivkou a uvítáte vybavení, které majitelé mohou v domě po domluvě zanechat, máme pro vás řešení.

Kompletně vybavený a zařízený dům 7+2 s technickou místností a garáží se nachází v obci Markvartice v okrese Děčín. Obec Markvartice se rozprostírá v Českém středohoří v údolí říčky Bystrá, leží 11 km východně od Děčína a 5,5 km severovýchodně od Benešova n. Ploučnicí. Samotný dům leží na "poloostrově", který obklopuje právě říčka Bystrá. Dům je zděný, stojí na kamenné podezdívce a je po kompletní rekonstrukci. Příslušenství domu tvoří: zahradní domek vhodný na uložení nářadí za domem, velká voliéra na psa u vjezdu na pozemek, terasa s vířivkou, bazén a dětské prvky na zahradě.

Obzvláště zajímavá je jeho dispozice, která umožňuje dům využívat i jako dvougenerační.
V přízemí je prostorná vstupní hala, odkud se vejde do chodby, ze které vedou schody do patra, dále vstup do ložnice, technických místností průchozích až do garáže a obývacího pokoje, ze kterého dále vede vstup do kuchyně, na terasu a do koupelny s WC. Dispozice přízemí je 2+1, plus technické místnosti. Terasa je krytá a vybavená zahradním nábytkem. Dále zde najdete vířivku se slanou vodou, udírnu, opodál bazén a houpačky pro děti.
Patro je dispozičně řešeno jako 5+1. Najdete zde tři pokoje, pracovnu, obývací pokoj, kuchyni a koupelnu s odděleným WC. Kromě této zmíněné obytné části je v domě sklep, garáž a půda, kde lze vybudovat další obytné pokoje či prostory pro podnikání.

Dům je vytápěn kotlem na tuhá paliva s podavačem a ohřev vody je zajištěn bojlerem. Voda je do domu přivedena dálkově a odpad je sveden do tříkomorového septiku.

Tento dům jistě okouzlí svým prostorem, krásnou velkou zahradou a svým zajímavým umístěním v blízkosti sportovišť, základní a mateřské školy, cyklostezsky, která vede okolo domu a samozřejmě základní občanské vybavenosti.



Zavolejte mi, nebo napište, domluvíme si prohlídku a rád vám dům ukážu...


  

Podívejte se níže na fotografie, 3D virtuální prohlídku domu

a videoprohlídku.

 

Pro koupi bytu zajistím kompletní realitní a právní servis

a výhodné financování hypotečním úvěrem.

 

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

360 panorama

Půdorysy

markvartice_prizemi_1

snimek_obrazovky_2019-11-01_v_21.26.40
 


 

markvartice_patro

snimek_obrazovky_2019-11-01_v_23.25.22

Kontaktujte mě pro domluvení prohlídky:

snimek_obrazovky_2019-01-09_v_22.21.07

 

Jan Štěpánek

realitní a hypoteční specialista

 

720 704 275

jan.stepanek@taurum.cz

www.janstepanek.cz

 

TAURUM reality s.r.o.

Americká 1, 301 00 Plzeň 

 

nebo vyplňte formulář níže, ozvu se vám...

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF