Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej chalupy - Černice

 PRODÁNO 

 

Černice u Chanovic

zděná chalupa na klidném místě vhodná k rekreaci

 

Popis nemovitosti

Představujeme chalupu k prodeji na kraji obce Černice u Defurových Lažan. Černice jsou část obce Chanovice a spadají pod okres Klatovy.

 Podívejte se níže na videoprohlídku, fotografie a panoramatické snímky.

Chalupa je postavena z cihel a kamene a je o dispozici 2+1, plus místnost na koupelnu, spižírna, podkroví, stodola, sklepy a venkovní samostatný domek (kolna). Vytápění bylo řešeno kamny na tuhá paliva, nyní kamna osazena nejsou. Voda je k dispozici ve studni na pozemku před chalupou (bude potřeba udělat rozbor vody). Voda není do chalupy zavedena. Na dům navazuje stodola. Chalupa je nepodsklepená, sklepy jsou v zadní části chalupy a za stodolou - všechny zasazeny do stráně. Vedle domu je samostatná kolna a suché WC. Do domu je zavedena elektřina. Kanalizace zde není vyřešena a bude tedy vhodné vybudovat například jímku.

Současný majitel udělal v chalupě některé opravy. Byly vyspraveny podlahy a byla opravena krovová konstrukce. Zároveň jsou celá chalupa i ostatní prostory (podkroví, stodola, sklepy) kompletně vyklizeny. Vzhledem k dispozici se nabízí ze stodoly vybudovat další obytnou místnost a probouráním dveřního otvoru ji propojit s obytnou částí domu a tím výrazně zvětšit obytnou plochu. V podkroví by bylo možné vybudovat další obytné prostory. V chalupě bude vhodné nebo i nutné udělat některé úpravy. Kromě již zmíněného zavedení vody a vyřešení kanalizace (například do jímky), bude potřeba opravit / dodělat strop v malé místnosti, kde byla původně koupelna (naproti vstupním dveřím), dále bude potřeba osadit kamna, nebo jiné topné prvky a vhodná bude i oprava fasády.

 

Pokud hledáte místo k rekreaci či k trvalému bydlení, doporučuji se na dům jet podívat. Je zde klid, krásná příroda, spousta možností na procházky a cyklovýlety do okolí. Naleznete zde například Korytný a Široký rybník, ve vedlejší vesnici lom, ve kterém se lze koupat a v blízkosti lze navštívit nedaleké Horažďovice, Lnáře či Blatnou.

  Pro koupi domu zajistím kompletní realitní a právní servis a výhodné financování hypotečním úvěrem.

V případě více zájemců bude dům prodán zájemci, který předloží nejvyšší nabídku. Majitel má právo o výsledném zájemci rozhodnout. Dům se prodává zařízený, vyjma nábytku v obývacím pokoji a ložnici v patře.

  Podívejte se níže na videoprohlídku a fotografie domu.

Videoprohlídka

Fotogalerie

Půdorys

snimek_obrazovky_2021-06-15_v_17-02-29  

 

          

 

Panorama foto

 

 

Kontaktujte mě pro domluvení prohlídky:

Jan Štěpánek

 

720 704 275

jan.stepanek@taurum.cz

www.janstepanek.cz 

 

Jsem realitní a hypoteční specialista,

zajišťuji prodej tohoto domu

a financování hypotečním úvěrem.

 

wwwjs

 

Svým klientům pomáhám prodat jejich nemovitost lépe a rychleji, než by zvládli sami.

Kupujícím zajišťuji financování hypotékou.

 

Spolupracuji s týmem profesionálů: fotograf, kameraman, grafik, hypoteční analytici.

 Podívejte se, jak pracuji při prodeji nemovitostí:

www.janstepanek.cz 

 

 jsem spolumajitelem: 

TAURUM reality s.r.o.

Americká 1, 301 00 Plzeň 

 

nebo vyplňte formulář níže, ozvu se vám...

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF